Štoček - textová deska do razítka Colop 60-Dater D

Výroba razítek|Textové gumové štočky

Štoček do razítka Colop 60-dater D
Štoček do razítka Colop 60-dater D
Cena s DPH:330.00

Štoček do razítka Colop 60-Dater D

 

  • Doporučený počet řádek textu - 6 řádek
  • Maximální rozměr otisku štočku - textové desky v razítku Colop Printer 60-Dater D - 37 mm x 76 mm
  • Štoček - textovou desku pro razítko Colop Printer 60-Dater D vyrábíme laserovým gravírováním, které zajistí dokonalý otisk a dlouhou životnost.
  • Textový štoček do razítka Colop Printer 60-Dater D expedujeme do 48 hodin po odsouhlasení korektury.
  • Při nákupu štočku - textové desky pro razítko Colop Printer 60-Dater D doporučujeme objednat i náhradní polštářek E/60, původní štoček vytlačí do polštářku starý text, nový textový štoček by nemusel vytvářet kvalitní a přesný otisk.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektu 2 mm. doporučená vzdálenost objektů, aby na otisku nesplývaly je 0,3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

 

Pokud si nevíte rady se zadáním výroby textového štočku do razítka Colop Printer 60-Dater D, neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám na razitka-praha@seznam.cz

Výroba textového štočku i výroba razítek Colop 60-Dater D může být objednána e-mailem, napište požadovaný text, který chcete na štoček umístit.

 

Ceny uvedené v kategorii textové štočky jsou včetně DPH

 

Doprava razítek:

1. Rozvoz razítek po Praze* - platba v hotovosti při převzetí - 47 Kč

2. Balík na poštu - po platbě předem na účet - 59 Kč

3. Balík na poštu - na dobírku - 109 Kč

4. Balík do ruky - po platbě předem na účet - 119 Kč

5. Balík do ruky - na dobírku - 179 Kč

6. Uloženka 5. května 1109/63, Praha 4 - po platbě předem na účet - zdarma

7. Uloženka 5. května 1109/63, Praha 4 - na dobírku - 30 Kč

8. Osobní odběr na adrese Bohuslava ze Švamberka 1285/1, 140 00 Praha 4 - v pracovní dny od 17 do 20 hod., platba v hotovosti při převzetí - zdarma.

* Rozvoz po Praze provádíme do lokalit Praha 1, 2, 3 a tyto čtvrti: holešovice, troja, vršovice, strašnice, karlín,  jinonice, radlice, hlubočepy, košíře, smíchov, střešovice, břevnov, veleslavín, vokovice, motol, dejvice, hradčany, bubeneč, lhotka, krč, bráník, michle, vyšehrad, nusle, podolí, modřany, hodkovičky, kamýk, záběhlice, háje, chodov, vysočany, letňany, prosek, hloubětín, střížkov, kobylisy, libeň .

Do čtvrtí Vyšehrad, Nusle a Podolí je rozvoz zdarma.

 

Podobné textové desky do razítek Colop:

 

doporučená razítka - Colop Printer 20, razítko Colop Printer 60, dřevěné razítko, černá barva pro razítka, razítko Colop Printer R 30, textová deska do razítka Colop Printer 60-Dater H

doporučené odkazy - poduška do razítka, razítka dřevěná na textil, razítka se jménem, razítka s čísly pásková, výroba razítek Praha 7, kulaté razítko,