Kulatá razítka

   Kulaté razítko se používá jako firemní razítko s logem společnosti, účetní razítko, úřední razítko se státním znakem. Dále se využívají jako razítka revizních techniků, ověřovací a znalecká, razítka pro daňové poradce, advokáty nebo razítka soudních tlumočníků.

   Samonamáčecí kulatá razítka s menším průměrem otisku jsou vhodná jako razítko pro geocaching, menší logo, obrázek nebo symbol.

   Výroba kulatých úředních razítek se státním znakem se řídí zákonem č. 352/2001 Sb. V případě výroby kulatého úředního razítka se státním znakem, razítka revizního technika, znaleckého, ověřovacího a certifikačního razítka vyžadujeme potvrzení, že máte oprávnění takové razítko používat.

   Těla strojků kulatých razítek Colop jsou vyrobena z odolného plastu nebo kovu, čímž je zaručena jejich stabilita a odolnost.

   Ceny v internetovém obchodě Razítka Praha jsou uvedeny s DPH.

Zobrazit všechno | Stránky eshopu:
Zobrazit všechno | Stránky eshopu:

Pokud si nevyberete samobarvící kulatá razítka Colop, nabízíme kulaté razítko s dřevěnou rukojetí, které si můžete vybrat v kategorii dřevěná razítka, k jejich otisku je potřeba razítkovací poduška.
Zajímavou alternativou jsou oválná razítka pro umístění loga společnosti doprostřed s textem po obvodu oválu, tato razítka svým nezaměnitelným otiskem svého majitele jednak prezentují, ale také odlišují.
Kulatý otisk lze umístit i na čtvercová razítka, která se často používají jako kontrolní a účetní nebo motivační a hodnotící pro děti se smajlíky a obrázky.
Kulatá datumová razítka samobarvící se vyrábí s datumem uprostřed, nabízí možnost dvoubarevného otisku - modrý text a červený datum.

Výroba razítek Praha 6