Razítka na geocaching

Geocaching spočívá v hledání skryté schránky, která se nazývá cache (někdy keš). Cache bývá většinou plastová, voděvzdorná schránka, o které její zakladatel zvěřejnění pouze její souřadnice na intertový server zabývající se geocachingem. K nalezení cache se používá navigační systém GPS. Pro tuto velmi rozšířenou hru Vám vyrobíme kapesní razítka s Vaším symbolem, jménem či přezdívkou, obrázkem nebo logem.

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete na razítku mít logo, obrázek nebo máte hotový vlastní návrh, přesnou grafickou podobu pošlete v souboru .pdf ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektů 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektů 2 mm. doporučená vzdálenost objektů, aby nesplývaly na otisku je 0,3 mm. Pokud je v grafice písmo, doporučená minimální velikost písma je 7 bodů, minimální velikost tučného písma 9 bodů. Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. calibri, arial nebo helvetica). Naopak vhodná nejsou patková písma (např. times new roman), ozdobná písma a kondenzovaná písma.

Razítka na geocaching můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese razitka-praha@seznam.cz

Ceny v internetovém obchodě Razítka Praha jsou uvedeny včetně DPH.

 


Výroba razítek Praha 1