Razítka na geocaching

Geocaching spočívá v hledání skryté schránky, která se nazývá cache (někdy keš). Cache bývá většinou plastová, voděvzdorná schránka, o které její zakladatel zvěřejnění pouze její souřadnice na intertový server zabývající se geocachingem. K nalezení cache se používá navigační systém GPS. Pro tuto velmi rozšířenou hru Vám vyrobíme kapesní razítka s Vaším symbolem, jménem či přezdívkou, obrázkem nebo logem.

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektu 2 mm. doporučená vzdálenost objektů, aby na otisku nesplývaly je 0,3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

Razítka na geocaching můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese razitka-praha@seznam.cz

Ceny v internetovém obchodě Razítka Praha jsou uvedeny včetně DPH.

 


Výroba razítek Praha 1