Razítko s logem

   Vyrobíme Vám razítko s dodaným logem i v kombinaci s textem. Nabízíme samobarvící razítka Colop nebo Trodat a dřevěná razítka.

   Firemní logo na razítku je jedna z možností, jak reprezentovat firmu. Z tohoto důvodu je velmi důležité mít kvalitní, graficky dobře zpracované firemní logo a vhodně ho umístit na otisku razítka. Je více možností rozmístění, nejčastěji se používá logo společnosti v prvním řádku nad adresou, identifikačními a kontaktními údaji firmy. Dále je časté použití firemního loga na levé straně vedle textu. Pokud se jedná o kulaté razítko, případně oválné, logo společnosti se umísťuje doprostřed a text je vyobrazen po obvodu kruhu. Menší kulatá razítka jsou hojně používaná pouze s logem, bez textu.

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete na razítku mít logo, obrázek nebo máte hotový vlastní návrh, přesnou grafickou podobu pošlete v souboru .pdf ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektů 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektů 2 mm. doporučená vzdálenost objektů, aby nesplývaly na otisku je 0,3 mm. Pokud je v grafice písmo, doporučená minimální velikost písma je 7 bodů, minimální velikost tučného písma 9 bodů. Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. calibri, arial nebo helvetica). Naopak vhodná nejsou patková písma (např. times new roman), ozdobná písma a kondenzovaná písma.

 

Razítko s logotypem Razítko s logem společnosti Razítko s firemním logem

 


Výroba razítek Praha 2