Razítko s logem

   Vyrobíme Vám razítko s dodaným logem i v kombinaci s textem. Nabízíme samobarvící razítka Colop nebo Trodat a dřevěná razítka.

   Firemní logo na razítku je jedna z možností, jak reprezentovat firmu. Z tohoto důvodu je velmi důležité mít kvalitní, graficky dobře zpracované firemní logo a vhodně ho umístit na otisku razítka. Je více možností rozmístění, nejčastěji se používá logo společnosti v prvním řádku nad adresou, identifikačními a kontaktními údaji firmy. Dále je časté použití firemního loga na levé straně vedle textu. Pokud se jedná o kulaté razítko, případně oválné, logo společnosti se umísťuje doprostřed a text je vyobrazen po obvodu kruhu. Menší kulatá razítka jsou hojně používaná pouze s logem, bez textu.

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektu 2 mm. doporučená vzdálenost objektů, aby na otisku nesplývaly je 0,3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

 

Razítko s logotypem Razítko s logem společnosti Razítko s firemním logem

 


Výroba razítek Praha 2