Textové razítko

Výroba razítek s individuálním textem, prodej razítek s hotovým textem, razítek k vlastnímu vytvoření textu. Razítka s Vlastním textem můžeme vyrobit podle obvyklých standardů nebo podle individuálních požadavků zákazníka - můžete si určit font písma (pokud ho mám ek dispozici), velikost písma, použití tučného písma a kurzívy, zarovnání textu, mezery mezi jednotlivými řádky a podobně. Před zahájením výroby razítka s individuálním textem posílám enáhled otisku ke schválení. Můžete si zvolit samonamáčecí i dřevěné razítko.

Hotová razítka s textem jsou samobarvící razítka, která již obsahují razítkový štoček (textovou desku). Používají se pro otisky každodenně používaných textů - ZAPLACENO V HOTOVOSTI, PLACENO PŘEVODEM, EXPRES, STORNO a jiné. Pokud v naší nabídce hotových razítek nenaleznete vhodné razítko pro sebe, neváhejte ná skontaktovat - napište nám text, který chcete na otisku razítka.

Samonamáčecí razítka k vlastnímu sestavení textu nabízí možnost vytvořit si svůj text, který můžete kdykoliv změnit. Jednotlivé prvky (písmena, čísla, piktogramy) se vkládají pinzetou do kolejniček na strojku razítka. V sadě znaků jsou jen velká písmena.

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud máte hotový vlastní návrh textového razítka, přesnou grafickou podobu pošlete v souboru .pdf ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. calibri, arial nebo helvetica). Naopak vhodná nejsou patková písma (např. times new roman), ozdobná písma a kondenzovaná písma.

Razítka s textem můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese razitka-praha@seznam.cz


Výroba razítek Praha 6