Textové razítko

Výroba razítek s individuálním textem, prodej razítek s hotovým textem, razítek k vlastnímu vytvoření textu. Razítka s Vlastním textem můžeme vyrobit podle obvyklých standardů nebo podle individuálních požadavků zákazníka - můžete si určit font písma (pokud ho mám ek dispozici), velikost písma, použití tučného písma a kurzívy, zarovnání textu, mezery mezi jednotlivými řádky a podobně. Před zahájením výroby razítka s individuálním textem posílám enáhled otisku ke schválení. Můžete si zvolit samonamáčecí i dřevěné razítko.

Hotová razítka s textem jsou samobarvící razítka, která již obsahují razítkový štoček (textovou desku). Používají se pro otisky každodenně používaných textů - ZAPLACENO V HOTOVOSTI, PLACENO PŘEVODEM, EXPRES, STORNO a jiné. Pokud v naší nabídce hotových razítek nenaleznete vhodné razítko pro sebe, neváhejte ná skontaktovat - napište nám text, který chcete na otisku razítka.

Samonamáčecí razítka k vlastnímu sestavení textu nabízí možnost vytvořit si svůj text, který můžete kdykoliv změnit. Jednotlivé prvky (písmena, čísla, piktogramy) se vkládají pinzetou do kolejniček na strojku razítka. V sadě znaků jsou jen velká písmena.

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud máte hotový vlastní návrh textového razítka, přesnou grafickou podobu pošlete v souboru .pdf ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Doporučená minimální velikost písma je 7 bodů, minimální velikost tučného písma 9 bodů. Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. calibri, arial nebo helvetica). Naopak vhodná nejsou patková písma (např. times new roman), ozdobná písma a kondenzovaná písma.

Razítka s textem můžete objednat online prostřednictvím objednávkového formuláře nebo e-mailem na adrese razitka-praha@seznam.cz


Výroba razítek Praha 6